Ainus armastus

Ainus armastus kaanefoto
Ainus armastus kaanefoto

Sünopsis

„Ainus armastus“ on tõsielulistel faktidel põhinev triller, mis räägib abielupaarist, kelle valed valikud ja sassis suhted vallandavad Nõukogude Eesti ajaloo ühe kurikuulsaima mõrvaseeria.

Filmi peategelane Pille on naine, kes on mõrvarisse armunud ja ei suuda temast lahti lasta ka pärast seda, kui saab teada mehe toimepandud mõrvadest. Ühtlasi on see lugu emotsionaalsest ebaküpsusest ja vaimse vägivalla erinevatest vormidest, lugu ühiskonnast, mis on täis valesid, ja samamoodi valedest pungis eraeludest.

Stsenaarium põhineb tõsielulistel sündmustel, asjaosaliste mälestustel, intervjuudel, arhiividokumentidel ja peategelase protüübi autobiograafial.

 

“The Greatest Love” is a thriller about a married couple whose wrong choices and tangled relationships trigger one of the history of Soviet Estonia the most infamous series of murders.

The main character is Pille, a woman who is in love with a murderer and can’t let go of him even after getting to know the man of the murders committed. It is also a story of emotional immaturity and various forms of mental violence of forms, a story about a society full of lies, and equally full of lies of private lives.

The story is based on real-life events, memories of those involved, interviews, on archive documents and on the autobiography of main characters prototype.

Meeskond:

Stsenarist: Kristiina Davidjants
Režissöör: Kristiina Davidjants
Operaator: Vladislav Opelyants
Produtsent: Anneli Ahven
Tootjafirma: Kopli Kinokompanii OÜ
Gonsiori 27
10147 Tallinn

Tehnilised andmed:

Pealkiri: AINUS ARMASTUS
Ingliskeelne pealkiri: THE GREATEST LOVE
Žanr: psühholoogiline triller / psyhological thriller
Pikkus: 120 min
Staatus: rahastamisel / in financing
Valmimise aasta: 2025

Get in touch

Anneli Ahven, producer
Ph. +372 5562 2041
E-mail: anneli@kinokompanii.ee